Historica-Farby Kabe

Cena : 1.00 PLN

Farby Kabe Sp. z o.o. jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym. Produkujemy doskonałej jakości produkty chemii budowlanej: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do renowacji i inne wyroby chemii budowlanej. Artykuły przeznaczone do renowacji zabytków znajdują się na stronie historica.com.pl. Działamy na polskim rynku od bardzo dawna. W czasie długoletniej pracy w Polsce scementowaliśmy naszą miejsce jako głównego dostawce chemii budowlanej.

Oferta Firmy Kabe zawiera masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń czy do napraw i renowacji i inne produkty chemii budowlanej. Firma Kabe Farben jako pierwsza firma na świecie przygotowała w 1995 roku nowoczesną technologię produktów polikrzemianowych stosowanych do elewacji budynków. Dzięki temu firma stała się pionierem w dziedzinie technologi produktów mineralnych.

Naszym planem jest zapewnienie swojej nowatorskiej oferty. Posiadamy ogromny wachlarz produktów kierowanych do specjalistów, wykonawców, projektantów a także osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu.